Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.pageride.comMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S PageRide ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
MaRaShophttps://www.marashop.skInternetový obchod pre Vás. Rôzne produkty za rozumné ceny. Čo nemáme, to zoženieme.

Ďakujeme pán Minister. Pristane Vám to.

 

dňa 04.12.2018 od 12:00 do 14:00 hod. na Župnom námestí 1, Bratislava

Mesiacov
0
0
0
0
Dní
0
0
0
0
Hodín
0
0
0
0
Minút
0
0
0
0
Sekúnd
0
0
0
0

Bratislava dňa 04.12.2018

 

Vážení priatelia,

dnes sme vyjadrili svoj názor, respektíve nesúhlas so súčasným znením Zákona o rozhodcovskom konaní a zároveň sme požiadali Ministerstvo spravodlivosti o skoré vypracovanie návrhu potrebných k legislatívnej zmene a v neposlednom rade, aby navrhované zmeny mali zapracované nástroje pre dohľad nad činnosťou rozhodcovských súdov.

Týmto sa chceme poďakovať paní Štátnej tajomníčke Ministerstva spravodlivosti JUDr. Monike Jankovskej za prijatie a vypočutie našich požiadaviek.

Milo nás prekvapil prístup paní tajomníčky. S problematikou sporných rozhodcovských rozsudkov má paní JUDr. Monika Jankovská bohaté skúsenosti, preto privítala každý zaujímavý podnet, ktorý by ochraňoval ľudí pred pochybnými postupmi niektorých rozhodcovských súdov a rozhodcov. 

V prípade, že máte negatívnu skúsenosť a podozrenie na nezákonné postupy rozhodcovských súdov, je možné sa obrátiť s žiadosťou o radu na Facebookovú stránku: Monika Jankovská - Brániť sa oplatí 

Foto: zdroj TREND.sk

Facebook Ikona Zdieľajte našu stránku na Facebooku, ďakujeme.